W swojej ofercie posiadamy:

  • aranżacje i projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz usługowych (również pojedynczych pomieszczeń np. pokój dziecka),
  • częściowe opracowanie wnętrz-projekt koncepcyjny,
  • konsultacje – porady w zakresie funkcji, oświetlenia, stylistyki, mebli, materiałów wykończeniowych,
  • nadzór autorski przy realizacji projektu
  • tworzenie projektów mebli (projekty mebli)
  • kosztorysy inwestorskie

Istnieje możliwość wykonania projektu drogą internetową.

Współpracę rozpoczynamy od spotkania lub rozmowy telefonicznej , która pozwala mi poznać oczekiwania i potrzeby klienta. Po tych ustaleniach jestem w stanie przygotować indywidualną ofertę dla klienta.

ETAP 1

Po akceptacji warunków Inwestor dostarcza istniejące plany, Projektant natomiast inwentaryzuje wnętrze i wykonuje dokumentacje fotograficzną.

ETAP 2

Projekt koncepcyjny polega na przedstawieniu propozycji układu funkcjonalnego, ustawienia mebli, oświetlenia oraz określenia ogólnego stylu wnętrza. Koncepcja zawiera także ogólne zasady rozwiązań materiałowych.

ETAP 3

Projekt wykonawczy zawiera rzuty, widoki i rysunki detali w tym układ ścian, podłogi, oświetlenia, sufitów podwieszanych itd. Dzięki temu projektowi będzie możliwe zrealizowanie aranżacji wnętrz.
Dodatkowo wykonywane są wizualizacje danego wnętrza.

ETAP 4

Nadzór autorski nad realizacja projektu. Celem nadzoru jest dopilnowanie by przebieg prac remontowych odbywał się zgodnie z harmonogramem i zakończył się właściwym zrealizowaniem projektu. Wykonujący nadzór wyjaśnia ekipie specyfikę przedsięwzięcia i wskazuje elementy, na które należy zwrócić uwagę. Regularnie kontroluje postępy i jakość prac.

Przedstawione etapy dotyczą realizacji typowego, kompleksowego zamówienia. Istnieje możliwość stworzenia zindywidualizowanej oferty i toku postępowania dostosowanego do potrzeb każdego klienta.

Podczas pracy projektowej często szukam wyjątkowych, niepowtarzalnych mebli, które uczynią dane wnętrze atrakcyjnym. Niełatwo je znaleźć, a nawet jeśli to się uda, ich cena często bywa zaporowa.
Chcąc jak najlepiej wykorzystać walory dostępnych starych mebli, zaczęłam zachęcać klientów do częściowego wykorzystywania w nowym wnętrzu tych, które mają już w użytku lub tych, które leżą zapominane na strychu. Stare krzesła czy komody poddane niezwykłej metamorfozie zyskują nowy blask i uszlachetniają nowo aranżowane wnętrze. Dlatego do swojej oferty, obok zwykłej sprzedaży mebli po renowacji i artystycznej przemianie, wprowadziłam propozycje projektowania nowego wyglądu dla mebli posiadanych przez klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.