Bydgoszcz z Pasją – Modo Design

Kategorie Aktualności

Drugi weekend kwietnia upłynie w Bydgoszczy pod znakiem Pasji! Od soboty do niedzieli  (9-10 kwietnia 2016) zanurzymy się w niej po uszy! Podczas dwóch dni II edycji Festiwalu „Bydgoszcz z Pasją” każdy znajdzie coś dla siebie. Będą warsztaty komputerowe, kulinarne, rozwojowe, hand made, sesje coachingowe, zajęcia dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Tego nie można przegapić! W ciągu tych dwóch dni każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniach pełnych pasji, radości, pozytywnej energii. 

Nie zabraknie również warsztatów z Modo Design , na które serdecznie zapraszamy!

warszaty Bydgoszcz

sobota, godz 14:00 – 17:00

ZAPISZ SIĘ: wyślij maila kontakt@bydgoszczzpasja.pl

Lubimy dawać meblom drugą szansę. Czasami wystarczą niewielkie przeróbki i mebel zmienia się nie do poznania. Tylko jak się do tego zabrać? Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami szlifowania, oczyszczania, malowania i „przecierania” mebli. Dzięki temu stare meble będzie można zmienić nie do poznania.

 

Festiwal jest propozycją dla wszystkich pasjonatów oraz tych, którzy poszukują jeszcze swojej pasji. To wspaniała okazja by spróbować czegoś nowego, spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach lub porozmawiać ze specjalistami z interesujących nas dziedzin.

Dla miłośników rękodzieła – renowacja mebli oraz nadawanie nowego życia starym przedmiotom, warsztaty z ręcznego wyrobu biżuterii artystycznej, szycia plecaków, a nawet sitodruku.

Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach sensoplastycznych i poeksperymentować z powietrzem. Nastoletnie córki poćwiczą asertywność i komunikację z mamami.

Pasjonaci zdrowego odżywania, kuchni i wszelkich smaków przyrządzą posiłek z dzikich roślin albo zakupią wyroby lokalnych producentów na Frymarku.

Będzie można zgłębić tajniki fotografii, nauczyć się obróbki cyfrowej zdjęć i ich ciekawej prezentacji.

Są też propozycje dla osób pragnących zmienić pracę, poprawić swój wizerunek, zainteresować swoimi pomysłami media czy nauczyć się publicznych wystąpień. Będzie można nawet spróbować, jak wygląda praca z coachem, zrobić własną mapę marzeń, popracować nad stanem FLOW czy pozytywnym myśleniem.

Centrum Festiwalowe mieścić się będzie w Europejskich Centrach Doradczych „Consilis” (wjazd od ul. Pomorskiej 86a)